Ruszyło forum

Na naszej stronie pojawiło się już forum. Możliwość dyskutowania na nim istnieje po zarejestrowaniu się, które nie należy do skomplikowanych, więc już teraz zapraszamy serdecznie do uczestnictwa.
Na razie na forum znajdują się działy podstawowe, ale jeśli będzie istniała potrzeba, zostanie ono rozbudowane. Czekamy na wszelkie sugestie w tej sprawie. Zwracamy zwłaszcza Waszą uwagę na dział „Afektywni za granicą”. Nasza strona ma bowiem ambicję być miejscem gromadzącym także Polaków cierpiących na depresję i chorobę afektywną dwubiegunową, a mieszkających za granicą. W najbliższym czasie opublikowany zostanie także tekst poświęcony emigrantom.
Drugą dobrą wiadomością jest to, że działają już nasze pomocowe adresy mailowe. Osoby, które chcą więc skorzystać z pomocy psychologa lub prawnika, prosimy kierować swoje sprawy pod adresy: psycholog@afektywni.pl oraz prawnik@afektywni.pl. Jeśli ktoś z Was kierował pytania w ciągu ostatnich 3 tygodni i nie otrzymał jeszcze odpowiedzi, prosimy o ponowne ich przesłanie pod te adresy. W ostatnim czasie dotknęły nas problemy techniczne i wiadomości mogły do nas nie dotrzeć.

Polityka prywatności|Regulamin